Seletti

<<< grįžti į gamintojų katalogus

asas

,,(R)Evoliucija – tai vienintelis sprendimas’’, drąsiai taria Italų kompanija Seletti. Jau nuo 1964m. Seletti pasižymi profesionalumu. Jų tikslas yra sukurti unikalų, savitą ir linksmą produktą. Vienas iš dizainerių Alessandro Dubini sako, kad daiktai turi emocinį poveikį žmogui, todėl labai svarbu rasti tinkamą medžiagą, formą, kuri neštų tik teigiamą emociją. Seletti išskirtinis bruožas yra gebėjimas paprastus, kasdienius daiktus paversti įstabiais ir dar niekur nematytais interjero aksesuarais.
Seletti sukūrė visus pakerėjusius šviestuvus ,,Monkey lamp’’ ir prie jų prisidėjusius šviestuvus – pėlytes ,,Mouse lamp’’. Dizainerio Alessandro Zambelli porcelianinių indų kolekciją ,,Palace’’ tapu tikru iššūkiu eiliniams virtuvės indams. Kolekciją ,,Palace’’ sudaro desertinės lėkštutės, pietų servizas, hermetiniai indeliai ir kiti virtuvės indai. Porceliniai, pailgos formos šviestuvai – ,,Turn’’ suteiks lengvumo ir grakštumo. Puikiai tiks erdvėms prie baro ir virš virtuvės salos.
Seletti dizaineriai – revoliucionieriai. Jie mano, kad kitimas skatina žmogų tobulėti. Apsilankę Coockoo Design House pamatysite keistus, bet idomius interjerinius sprendimus, apžiūrėsite ir galėsite užsisakyti įvairiausios Seletti produkcijos.

lighting-egg-of-columbus

memorabilia     memorabilia-gold

concrete_01     aaaa

multilamp

bugia-lanterna     aaa

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

submarino_01     aa

mouselamp_pagina_prodotto

Trash-Chic-by-Seletti-01     umbrella_new

2wc-royale-porcelein-toilet-brush     zTrash-Chic-White-02-93985.1369390997.1280.1280

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite gamintojo tinklapyje.