Patrizia Garganti – Baga

<<< grįžti į gamintojų katalogus

BA-13-4

,,Patrizia Garganti“ – tai Italų dizainerė jau 40m. kurianti išskirtinio dizaino šviestuvus. Viena iš garsiausių jos šviestuvų kolekcijų – BAGA. Joje šviestuvai yra puošti šilku, murano stiklo ir spalvotais kristalais, todėl kartu su šviesa šviestuvas sukuria nepaprastą, prabangų pojutį. Kolekcijoje rasite ir pastatomų, ir sieninių, ir pakabinamų šviestuvų. Rankų darbo šviestuvai sužavi netikėtomis formomis, spalvomis, smulkiomis dėtalėmis. Patrizia Garganti šviestuvų metalą, gaubtų medžiagiškumą bei spalvą galima rinktis iš keletos pozicijų – toks pasirinkimas padės susikurti interjerui tinkamiausią šviestuvą. Kuriant kolekciją dizainerė kiekvienam šviestuvui skyrė didelį savo dėmesį, todėl visa produkcija yra unikali ir meistriškai išbaigta.

Taip pat dizainerė sukūrė vieną ekskliuzyvinę krėslų, kėdžių ir sofų kolekcija. Kuriant šia kolekciją dizainerė naudojo įvairiausias medžiagas: medvilnę, liną, odą. Prabanga alsuojantys krėslai tiks kokybę mėgstantiems žmonėms, kurie vertina meistriškumą.

Užsukite į Coockoo Design House saloną ir turėsite galimybė susipažinti su ,,Patrizia Garganti“ kolekcijomis bei užsisakyti šviestuvų ar baldų. Visos ,,Patrizia Garganti“ prekės yra užsakomosios.

patrizia1     patrizia2

2

12    11

1422078976_baga2 (1)

10 (1)     6

8 (1)     10

1 (1)

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite gamintojo tinklapyje.