Dome Deco

<<< grįžti į gamintojų katalogus

domedeco_showroom_day1_024

Dome Deco yra gamintojai susikūrę – Belgijoje.  Tai įmonė siūlanti platų baldų, namų aksesuarų, veidrodžių ir interjero tekstilės gaminių pasirinkimą. Dome Deco produkcija platinama ne tik Europoje, bet ir už jos ribų, todėl yra jau užsitarnavę gerą vardą ir reputaciją pasaulinio dizaino interjėrinėje nišoje.

Kontrastas yra pagrindinis bruožas apibūdinantis šį belgų gamintoją. Tai šalčio – šilumos, šviesos – tamsos, miesto – kaimo turinio ir formų derinimas tarpusavyje. Tai padaro Dome Deco visiškai unikalius, pasakojančius naują, niekur negirdėtą istoriją baldų ir namų aksesuarų pagalba.

Kolekcijose ,,Winter 16/17’’ ir ,,Summer 17’’ Dome Deco pristato pačių įvairiausių formų ir spalvų, aliuminio, keramikos ir stiklo vazų pasirinkimą. Norėdami sukurti nepaprastą atmosfera tekstilės pagalba, Dome Deco pagalvėlėms naudoja dekoruotą veliūrą, metalinės imitacijoms perteikti pasitelkiami dažai ir net karvės odos raižiniai. Nepastebėti nelieka ir baldai, kuriems pagaminti naudojamas itin visų pamėgtas prabangus aksomas. Dėl įvairovės ir didelio pasirinkimo rasite aksesuarų pačiam įvairiausiam stiliui!

Užsukę į Coockoo Design House saloną galėsite apžiūrėti Dome Deco foteliukus, pagamintus iš aksomo, aukštus stovus gėlėms ir kitas interjero detales. Taip pat susipažinti su kitais Dome Deco baldais, pagamintais iš natūralios vilnos, pasendinto aksiminio audinio iš naujosios ,,Winter 16/17’’  kolekcijos.

domedeco_showroom_day2_009     611512.57b49d9c107ec

domedeco_showroom_day1_016

domedeco_showroom_day1_018     domedeco_showroom_day1_019

domedeco_showroom_day1_015     domedeco_showroom_day2_005

different-terhills-4328

copy     gracious-12

ggg