Bloomingville

<<< grįžti į gamintojų katalogus

stl-8-ss17-desktop-web

Bloomingville – tai įmonė jau 16 metų gaminanti virtuvės, interjero aksesuarus, baldus. Nepaisant augančio populiarumo Bloomingville laikosi tokių pačių principų: gera kaina, aukšta kokybė, puikus aptarnavimo lygis. Įmonė vis tobulėja ir plečiasi, kiekvienais metais sukuria po keletą naujų kolekcijų, todėl net ir patys išrankiausi ras sau tinkamą ir patinkančią produkciją. Bėgant metams jiems išėjo sukurti tokius produktus, kurie skleistų šilumą neformaliai aplinkai kiekvienuose namuose. Jų produktai dažniausiai pasižymi pastelinėmis ir ramiomis spalvomis. Bloomingville yra giliai įsišaknijusi į Danišką estetiką, nuolatos dirba ir stengiasi tam, kad įneštų mažų siurprizų į Jūsų modernius namus.

Kolekcijose gausu vaikų kambariams skirtos produkcijos, lauko aksesuarų ir baldų, virtuvei ir vonios kambariui skirtų prekių, baldų. Visos kolekcijos yra skirtingos, pristato vis kitokią produkciją, tačiau jas visas sieja aukšta kokybė ir skandinaviškas stilius. Naujoji Bloomingville 2017m. kolekcija įkvėpta Japoniškojo meno tradicijų, sujungus Danišką estetiką ir kasdienius dalykus. Negana to, Bloomingville drąsiai sako, kad retro grįžta visu pajėgumu, kartu su dar daugiau interpretacijų klasikiniame interjere.

Užsukę į Coockoo Design House saloną galėsite įsigyti visų taip pamėgtos Bloomingville produkcijos ir susipažinti su naujausiomis kolekcijomis.

stl-13-ss17-desktop-web     stl-10-ss17-desktop-web

stl-6-ss17-desktop-web

table-lamp-marble-brass-812109     81M2FfyNVFL._SL1483_

stl-2-ss17-desktop-web

bloomingville-elegant-armchair-blue-velvet     a07a169b3a0c0ff1236e2cb881113bfe

stl-4-ss17-desktop-web

stl-16-ss17-desktop-web     stl-17-ss17-desktop-web

stl-18-ss17-desktop-web

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite gamintojo tinklapyje.